Yoğun bakımdan çıkan talihsiz kadın, annesi ile kocasının evlendiğini öğrendi

Yoğun bakımdan çıkan talihsiz kadın, annesi ile kocasının evlendiğini öğrendi

0
PAYLAŞ
<

Brezilya’da geçirdiği felç sonrası 78 gün yoğun bakımda kalan Kamylla Wanessa Cordeiro de Melo, yoğun bakımdan çıktığında kocasının annesiyle evlendiğini öğrendi.

Obezite tedavisi için ameliyat olduktan sonra felç olan Kamylla Wanessa Cordeiro de Melo, 78 gün boyunca hastanede kaldı. Hastanede kaldığı sürede annesi ile kocası arasında bir ilişki başladı. Annesi ve eski eşinin evlilikle noktalanan ilişkileri sonrası büyük bir hayal kırıklığı yaşadığını belirten Kamylla, “Annemi aradım, hastaneden çıktığımı söyledim ve ‘birlikte olduğunuz doğru mu?’ diye sordum. ‘Evet birlikteyiz ve mutluyuz’ dedi. Duyduklarıma inanamadım” dedi.

“ANNEM SÜREKLİ BENİMLE YARIŞ HALİNDEYDİ”

Konuyla iligili konuşan Kamylla, “Ergenliğimden beri annem benimle yarış içinde. Benden yalnızca 20 yaş büyük ve her zaman giysilerin kendisinde daha çok yakıştığını, yaptığı yemeklerin benimkinden daha güzel olduğunu söylerdi. Ne yaparsam yapayım, asla yeterince iyi değildim. 25 yaşına geldiğimde benden 10 yaş büyük birine aşık oldum ve 2013’te evlendik. Ertesi sene zor bir hamileliğin ardından şimdi 6 yaşında olan oğlumu doğurdum” dedi.

Talihsiz kadın yoğun bakımdayken annesi ile kocası evlendi

“ANNEMİN HİÇ ZİYARETİME GELMEDİĞİNİ ÖĞRENDİM”

2017’de hormonlarının dengelenmesi için ameliyat olan Kamylla “Bu dönemde annem eşime yardım etmek ve o zaman 4 yaşında olan oğluma bakmak için evimize taşındı. Babam ve erkek kardeşim kendi evlerinde kalmıştı. Hastanede geçirdiğim sürede eski sevgilimin iki kez ziyaretime geldiğini, anneminse hiç gelmediğini öğrendim” şeklinde konuştu.

Haberler.com

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK