İstanbul’da korkunç olay! Genç kadını sandalyeye oturtup işkence ettiler

İstanbul’da korkunç olay! Genç kadını sandalyeye oturtup işkence ettiler

0
PAYLAŞ
<

İstanbul’da boşanma aşamasında olduğu eşi ve ailesi tarafınca zorla bir minibüse bindirilip ormana götürülen Ceylan yıldırım’a işkence yapıldı. Minibüsün GPS kaydını takip eden polisler, 25 yaşındaki kadını ağır yaralı olarak kurtardı.

MİNİBÜS TESPİT EDİLDİ, POLİS EKİPLERİ HAREKETE GEÇTİ

İstanbul Sultanbeyli’de geçen pazar gecesi genç bir kadının zorla siyah bir minibüsle kaçırıldığı polislere bildirildi. Kamera görüntülerinden aracın plakasını belirleyen polisler, GPS aygıtı olduğu saptanan minibüsün izini sürdü. Beykoz’daki ormanda bir süre durduktan sonrasında tekrar hareket eden ve Kavacık’ta yine duran minibüsün durduğu sokaktaki eve operasyon düzenlendi.

EŞİ İLE BİR KİŞİ TUTUKLANDI, AİLESİ SERBEST KALDI

Ceylan Yıldırım evde ağır yaralı olarak bulundu. Eşi Ersin Yıldırım ve amcası Sait Yıldırım gözaltına alındı. Olayın öteki şüphelileri olduğu belirtilen Ali Y. (22), Dilek Y. (27) ve Burhan Y.’de (36) Pendik’te gözaltına alındı. ‘Kişiyi özgürlüğünden yoksun bırakma ve kasten öldürmeye teşebbüs’ten sorgulanan Ersin Y. ve Burhan Y. Tutuklandı; Sait Y., Ali Y. Ve Dilek Y. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

“BENİ SANDALYEYE OTURTARAK İŞKENCE ETTİLER”

Hastanede tedavi görmeye devam eden Ceylan Yıldırım, polise verdiği ifadede, 2012’de Ersin Yıldırım ile evlendiklerini, iki çocukları olduğunu belirterek, “Bir yıl önce aramızda şiddetli geçimsizlik başladı. 6 ay önce evden ayrılarak babamın yanına gittim. Ailemle de bazı sorunlar yaşayınca sığınma evine geçtim. Olay günü annemin yüzüne biber gazı sıktılar. Eşim ve ağabeyi beni bir sandalyeye oturtarak işkence etti. Yediğim dayaktan bayıldım daha sonra ayıldığımda eşime beni hastaneye götürmesi için yalvardım” dedi.

“ÖLMEK İSTEMİYORUM”

Konuşmasının devamında çok korktuğunu belirten Ceylan Yıldırım, “Ben bir anneyim. Anneler Günü’nde cehennemi yaşadım. Eşimin ailesinden 8 senedir psikolojik şiddet yaşadım. Şimdi de işkenceye maruz kaldım. Lütfen sesimi duyun. Ölmek istemiyorum. Tek kalamıyorum, korkuyorum” diye konuştu.

Haberler.com
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK