İş Talep Ettiği Belediye’den Olumsuz Yanıt Alınca İntihar Etti

İş Talep Ettiği Belediye’den Olumsuz Yanıt Alınca İntihar Etti

0
PAYLAŞ
<

Mezopotamyaajansı’nın haberine göre, bir süredir işsiz olan Uçar, bu sabah saat 05.00’da belediye binasına giderek, binanın girişinde bulunan korkuluklara kendisini asarak intihar etti. Yoldan geçen yurttaşların fark etmesi üzerine olay yerine çağrılan ambulansla Solhan Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Uçar’ın yaşamını yitirdiği öğrenildi.

KENDİNİ YAKMAK İSTEMİŞTİ

Ekonomik sorunlar yaşamakta olan Uçar’ın geride bıraktığımız yıl Solhan Belediyesi önünde kendisini yakma girişiminde bulunduğu, çevredeki yurttaşların ikna etmesi sonucu intihardan vazgeçtiği öğrenildi.

BELEDİYEDEN İŞ İSTEDİ

Uçar’ın cenazesi Bingöl Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Uçar ile alakalı sosyal medyadan “Madde bağımlısı intihar etti” paylaşımları yapıldı. Paylaşımların gerçeği yansıtmadığını dile getiren Uçar ailesi, paylaşımı yapanların olayın gerçek yüzünü gizleme gayreti içinde olduklarını söyledi.

4 kardeş olan ve kardeşlerinin de işsiz olduğu öğrenilen Uçar’ın geride bıraktığımız yerel seçimlerde Solhan Belediye Başkanı tarafından iş sözü verildiği, ama bu sözün yerine getirilmemesi üzerine sayısız kez belediyeye gidip iş istediği kaydedildi.

Kaynak:MA

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK