Düzenleme geçti, Bahçeli tweet attı

Düzenleme geçti, Bahçeli tweet attı

0
PAYLAŞ
<

Sosyal medya düzenlemesine ilişkin kanun teklifinin TBMM Genel Kurulu’nda kabul edilmesinin ardından Bahçeli’den ilk paylaşım geldi.

Bahçeli attığı tweette Süper Lig’e yükselen Karagümrük’ü tebrik ederek, “Zafer ayında zaferle Süper Lige yükselen Fatih Karagümrük Spor’a başarılar diliyorum. Başta kulüp başkanı Süleyman Hurma olmak üzere, teknik heyeti, futbolcuları ve yiğit Karagümrük taraftarlarını tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

“DÜZENLEME OLANA KADAR ASKIYA ALACAĞIM”
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Twitter hesabından son olarak 1 Temmuz tarihinde şu mesajları paylaşmıştı:

“İnsan şerefine, insan namusuna, insan haysiyetine envai çeşit saldırganlığı provoke eden sosyal ağların bu haliyle varlığı akla, ahlaka ve insani değerlere bütünüyle aykırıdır. Sosyal medya terörü insan ve toplum huzuruna kast etmektedir.

Bu sebeple sosyal ağların temiz kullanımı sağlanasıya, konu hakkında kanuni düzenleme TBMM’de yapılasıya kadar şahsen sosyal ağ hesaplarımı tümden askıya alıyor; duruşumu, düşüncemi, tarafımı, tavrımı, tercihimi ve tepkimi alenen ilan ediyorum.

Sosyal medyada yaşanan dehşet verici ve şiddet dolu kirlenme nihayete ermeden bir daha ne Twitter hesabımı kullanacağım ne de Facebook paylaşımı yapacağım. Bu konu da TBMM’de gündeme gelecek her muhterem ve müstesna kanun teklifine de sonuna kadar destek vereceğim.”

Cumhuriyet

 

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK