AK Parti Sözcüsü Çelik: Türkiye yükselmeye devam ediyor

AK Parti Sözcüsü Çelik: Türkiye yükselmeye devam ediyor

0
PAYLAŞ
<

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, döviz ve altındaki yükselişle ilgili gelişmeleri ‘kriz senaryosu diye tanımladı ve ‘lejyoner propaganda’ yapıldığını öne sürdü.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Çelik, “Hükümetimiz Cumhurbaşkanımızın dirayetli yönetimi ile dimdik ayaktadır. Türkiye yükselmeye devam etmekte olan güçtür. Ekonomide, dış politikada, terörle mücadelede, iç politikada, sosyal politikalarda hedeflerimize yürümeye devam edeceğiz” dedi. Çelik şu mesajları paylaştı:

Türkiye yükselmeye devam etmekte olan güçtür. Ekonomide, dış politikada, terörle mücadelede, iç politikada, sosyal politikalarda hedeflerimize yürümeye devam edeceğiz. “Millet siyaseti”mize karşı “lejyoner siyaseti” ile karşı çıkanların propagandalarının amacını görüyoruz. Milletimizin talimatları ile konjonktüre dayanmayan, kalıcı ve sürekliliği olan politikalarla ekonomimizin, güvenliğimizin ve demokrasimizin gücünü güvence altına alan adımları atmaya devam edeceğiz. Milletimiz kendisi için çalışanların yanındadır.

‘HÜKÜMETİMİZ DİMDİK AYAKTA’

Amacımız konjonktürel olmayan, gelecek nesiller için kalıcı olan yapıları oluşturmaya devam etmektir. Kalıcı ve sürekliliği olan kararlarla ekonomimizi milli çıkarlarımızı ve güvenliğimizi güvence altına almaya devam etmekte olan politikalar uygulamak siyasi hareketimizin varlık sebebidir. Hükümetimiz Cumhurbaşkanımızın dirayetli yönetimi ile dimdik ayaktadır. Her türlü kriz senaryosunu şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da boşa çıkaracağız ve hedeflerimize yürüyeceğiz.

Refah, güvenlik, adalet ve demokratikleşme üreten politikaları her çeşit etkiden koruyacak kalıcı imzalar atma yolunda geleceğe kararlılıkla ve güçle yürüyoruz. Siyasetimizi konjonktürel etkilere teslim etmeye çalışan propagandaları yine boşa çıkaracağız. Sürekli kriz senaryolarının emrine girerek, hükümetimizi ve bakanlarımızı hedefleyen propagandaların amacını ve siyasi adresini biliyoruz. Bunları defalarca gördük. Bunların itibarı ve siyasi geleceği yoktur.

Bizim için önemli olan milletimizin talimatlarıdır. Milletimizin her bir ferdinin sesine kulak vermek en yüksek siyasi hassasiyetimiz ve ilkemizdir. Her bir ferdiyle tüm milletimizin sesine kulak vererek, siyasi sözümüzü yalnızca milletimizin talimatı ile inşa ediyoruz. Lejyoner siyaseti ile hükümetimizi ve bakanlarımızı hedefleyenlerın ekonomi alanında, güvenlikte ve dış politikada demokrasimizi bağımlı hale getirmeye çalışan sözde politikaları ve propagandaları ile mücadelemiz sürecektir. Ülkemiz büyüktür, siyasetimiz milletimize dayanmaktadır.

DUVAR

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK